Pieteikt bērnu rindā

CreaKids dibinātāji

0rk91111

CreaKids dibinātāji

CreaKids izveidotāji ir norvēģi Randi un Hans Jakubs Sinbī (Hans Jacob Sundby). Viņi ir dibinātāji un īpašnieki Læringsverkstedet bērnudārziem, kuru koncepcijas bērnudārzu tīkls jau ir plaši attīstīts ne vien Norvēģijā, bet arī Zviedrijā, Rīgā, Vācijā, Somijā, Honkongā, Dienvidāfrikā, Indijā, Polijā un Dubaijā.

Būdami pedagogi ar daudzpusīgām zināšanām par bērnu attīstību un bērnudārzu darbību, viņi uzskatīja, ka trūkst tādu bērnudārzu, kas bērnos stiprina un attīsta pašvērtības sajūtu.

Uz jautājumu, cik daudz bērnudārzu viņi vēl plāno atvērt, Randi un Hans Jakubs vienmēr atbild: “Cik daudziem bērniem ir jāpasaka, ka viņi ir patiesa vērtība?”

1983.gads: Hans Jakubs vasaras nometnē
Šis stāsts sākās ar pieciem draugiem, kas veidoja vasaras nometni bērniem, kuri nekad nevarēja atļauties šādas brīvdienas. Hans Jakubs tur satika mazu meiteni, kas viņam teica: „Jūs zināt, Hans Jakub, šeit nav lamāšanās un dzeršanas”...
Tieši tad viņš saprata, kam patiesi vērtīgam turpmāk veltīs savu dzīvi!

1986.gads: Randi karjeras izvēle

Tā vietā, lai kļūtu par optometru kā visi pārējie viņas ģimenē, viņa savu patieso aicinājumu atrada tādas vides radīšanā, kurā bērni uzplaukst un jūtas patiesi novērtēti.

1998.gads: Tas pats sapnis
Viņi satikās Jesheimas (Jessheim) koledžas mācību laikā. Viņiem abiem bija sapnis - visiem bērniem vajadzētu justies vērtīgiem! Viņi apprecējās un uzsāka kopīgu dzīvi un bērnudārza projektu.

2003.gads: Pirmais bērnudārzs
Viņu mērķis bija izveidot lielu bērnudārzu ar lielisku koncepciju, kuras pamatvērtība ir bērna pašvērtējuma attīstīšana. Tieši tad viņi uzzināja, ka Randi bērnības pilsētā Kristiansandā plānots slēgt bērnudārzu. Viņi to iegādājās. Bērnudārzā strādāja 15 pieaugušie, un tajā bija 150 bērni. Beidzot viņu sapnis bija piepildījies!

2009. gads: Pievienojās vēl vairāki bērnudārzi…
Viņi pieņēma darbā kvalificētus darbiniekus un paplašinājās līdz 225 pieaugušajiem un 1020 bērniem.

2015.gads: Un vēl daži klāt...
Arvien vairāk bērnudārzu vēlas pievienoties Læringsverkstedet tīklam. Nu jau tie ir 2400 pieaugušo un 7000 bērnu.

No 2017.gada jau ir starptautisks mērogs…
Tagad mēs esam 6000 pieaugušo un 20 000 bērnu Norvēģijā, Zviedrijā, Rīgā, Vācijā, Somijā, Honkongā, Dienvidāfrikā, Indijā, Polijā un Dubaijā. Jaunu bērnudārzu skaits turpinās augt, jo pēc iespējas vairāk bērnu ir jāpasaka, ka viņi ir pasaulē svarīgākā vērtība! Vairāk informācijas par bērnudārzu tīklu Norvēģijā atradīsiet: https://laringsverkstedet.no

Detalizētāka informācija par bērnudārzu tīkla filiālēm ārpus Latvijas ir pieejama: https://dibberfamily.com/

Hans Jacob Sundby konferencē Atbildīgs dzīvesveids "Pozitīvs dialogs" konferences ieraksts pieejams šeit.

menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram