top of page
0rk91111 (1).jpg
Dibber_Star Dark Green_4x.png

Kas ir CreaKids

Dibber_Triangle Soft Green_4x.png
Dibber_Heart Soft Green_4x.png

Kas ir CreaKids?

Mēs īstenojam Izglītības un zinātnes ministrijā licencētu pirmsskolas izglītības programmu, kas izstrādāta un tiek sekmīgi apgūta Norvēģijā, pielāgojot to Latvijas videi un papildinot ar mūsu kultūrai un tradīcijām raksturīgām vērtībām. Tā atbilst arī “Skola 2030” vadlīnijām, kuras mērķis ir no 2019. gada 1.septembra nodrošināt mūsdienīgas lietpratības prasmes pirmsskolas izglītības iestādēs.

Šobrīd CreaKids Rīgā ir 8 filiāles: Prūšu ielā 46, Babītē- Priežu ielā 3, Dreiliņos- Biķeru ielā 4,  Ģertrūdes ielā 127, Kastrānes ielā 5a, Gaiļezera ielā 1, Skanstes ielā 50B un Zvejnieku ielā 12.

MicrosoftTeams-image (103).png

Daudzveidīgas zināšanas + prasmes + emocijas

Mūsu izglītības programmas pamatā ir bērna daudzpusīga attīstība, jaunu zināšanu un prasmju apguve praktiski radošā darbībā. Ļoti būtiska ir emocionālās inteliģences audzināšana, ko nedēļas ietvaros organizējām piecās tā dēvētajās darbnīcās – “Matemātika”, “Valoda”, “Māksla”, “Daba” un “Sirds”. Mums ir svarīga katra bērna emocionālā labsajūta - bērns tiek cienīts un mīlēts, kā arī mācīts cienīt un mīlēt citus.

Lieliski palīgi mūsu darbā ir  5 "draugi", kas aicina pētīt, izzināt, radoši darboties un draudzēties!

395 x 395-04.png

Mācību procesam īpaši piemērota vide

CreaKids telpu iekārtojums ir veidots tā, lai bērniem būtu iespēja pavadīt laiku un darboties ne tikai grupas telpās, bet arī radošajās darbnīcās - Ciparu Konija, Runīgā Rodžera, Sirsnīgā Hovarda, Krāsu Paletes un Meža Vū

bottom of page