top of page
Diana triangle.png

Daina Kājiņa

Vadītāja

29102425

daina.kajina@creakids.lv

Ilze Griga

Privātās pirmsskolas vadītāja

28781448

ilze.griga@creakids.lv

MicrosoftTeams-image (432).png
Kristine Bubble.png

Kristīne Zvaigzne

Vadītāja Kastrānes ielā 5a

26061791

kristine.zvaigzne@creakids.lv

Egita flower.png

Egita Dzene

Vadītāja Skanstes ielā 50B

29145016

egita.dzene@creakids.lv

Santa circle.png

Santa Peipiņa

Vadītāja Gaiļezera ielā 1

26359599

santa.peipina@creakids.lv

Santa Bubble.png

Santa Lasmane

Vadītāja Ģertrūdes ielā 127

29282820

santa.lasmane@creakids.lv

Zane flower.png

Zane Rumberga-Pliena

Vadītāja Prūšu ielā 46

26117395

zane.rumbergapliena@creakids.lv

Madara Stonkus.jpeg

Madara Stonkus

Vadītāja Biķeru ielā 4

26126685

madara.stonkus@creakids.lv

Egita circle.png

Egita Liepiņa

Vadītāja Priežu ielā 3, Babīte
22388259
egita.liepina@creakids.lv
liene star.png

Liene Dumpe

Vadītāja Zvejnieku ielā 12.

29948843

liene.dumpe@creakids.lv

bottom of page