Daina Kājiņa

Reģiona vadītāja

29102425

daina@creakids.lv

Ilze Griga

Privātās pirmsskolas vadītāja

28781448

ilze@creakids.lv

Kristīne Zvaigzne

Vadītāja
Rīga, Kastrānes ielā 5a

26061791

kristine@creakids.lv

Santa Peipiņa

Vadītāja
Rīga, Gaiļezera iela 1

26359599

santa.peipina@creakids.lv

Egita Dzene

Vadītāja
Rīga, Skanstes ielā 50B

29145016

egita@creakids.lv

Santa Lasmane

Vadītāja
Rīga, Ģertrūdes ielā 127

29282820

santa@creakids.lv

Zane Rumberga-Pliena

Vadītāja
Rīga, Prūšu ielā 46

26117395

zane@creakids.lv

Madara Līce

Vadītāja
Biķeru ielā 4, Ropažu novads

26126685

madara@creakids.lv

Solvita Vancāne-Zvejniece

Vadītāja
Mārupes novads Babīte, Priežu ielā 3

20253315

solvita@creakids.lv

Daina Kājiņa

Vadītāja

29102425

daina@creakids.lv

Ilze Griga

Privātās pirmsskolas vadītāja

28781448

ilze@creakids.lv

Kristīne Zvaigzne

Vadītāja Kastrānes ielā 5a

26061791

kristine@creakids.lv

Egita Dzene

Vadītāja Skanstes ielā 50B

29145016

egita@creakids.lv

Santa Lasmane

Vadītāja Ģertrūdes ielā 127

29282820

santa@creakids.lv

Madara Līce

Vadītāja Biķeru ielā 4

26126685

madara@creakids.lv

Santa Peipiņa

Vadītāja
Rīga, Gaiļezera iela 1

26359599

santa.peipina@creakids.lv

Zane Rumberga-Pliena

Vadītāja
Rīga, Prūšu ielā 46

26117395

zane@creakids.lv

Solvita Vancāne-Zvejniece

Vadītāja
Mārupes novads Babīte, Priežu ielā 3

20253315

solvita@creakids.lv

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.creakids.lv Uzzināt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close