Adrese

Kastrānes iela 5a, Rīga



Daina Kājiņa

Vadītāja

29102425

daina@creakids.lv

Ilvita Kalpiņa

Biroja vadītāja

29150815

ilvita@creakids.lv

Liene Lukmane

Vadītāja Kastrānes ielā 5a

28303648

liene@creakids.lv

Lienīte Kukša

Vadītāja Gaiļezera iela 1

29625419

lienite@creakids.lv

Egita Dzene

Vadītāja Skanstes ielā 50B

29145016

egita@creakids.lv

Santa Lasmane

Vadītāja Ģertrūdes ielā 127

29282820

santa@creakids.lv

Madara Līce

Vadītāja Biķeru ielā 4

26126685

madara@creakids.lv

Adrese

Kastrānes iela 5a, Rīga

Daina Kājiņa

Vadītāja

29102425

daina@creakids.lv

Ilvita Kalpiņa

Biroja vadītāja

29150815

ilvita@creakids.lv

Liene Lukmane

Vadītāja Kastrānes ielā 5a

28303648

liene@creakids.lv

Lienīte Kukša

Vadītāja Gaiļezera iela 1

29625419

lienite@creakids.lv

Egita Dzene

Vadītāja Skanstes ielā 50B

29145016

egita@creakids.lv

Santa Lasmane

Vadītāja Ģertrūdes ielā 127

29282820

santa@creakids.lv

Madara Līce

Vadītāja Biķeru ielā 4

26126685

madara@creakids.lv

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.creakids.lv Uzzināt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close