Pieteikt bērnu rindā

Dienas ritms

0rk91111

Dienas ritms

Pirmsskola CreaKids strādā katru darbadienu no plkst.7.00 līdz 19.00. 
Katrā pirmsskolā uz vietas bērniem tiek gatavotas trīs ēdienreizes - brokastis, pusdienas un launags, ievērojot trīs līdz četru stundu intervālu starp ēdienreizēm. 

Pēc brokastīm ir "rīta aplītis", kurā bērni rotaļīgā veidā apgūst ieplānoto nedēļas tēmu, kā arī notiek citas, ar nedēļas tēmu saistītās aktivitātes. Pēc pusdienām ir dienas atpūta, kurai seko launagsPēcpusdienas veltām individuālajām nodarbībā un pulciņiem. Rotaļājamies - no rīta un pēc individuālajām nodarbībām vai pulciņiem. Daudz laika pavādām ārā - svaigā gaisā esam no rīta un pēcpusdienā pirms došanās mājup.

 
Dienas plāns pa stundām atšķiras dažādām vecuma grupām. Vecākiem tas vienmēr ir pieejams uz grupiņas informācijas tāfeles. 
Pirms mācību gada sākuma laicīgi informējam vecākus, ja dienas plānā ir paredzētas izmaiņas, piemēram, vecākām grupiņam brokastu laiks sākas vēlāk un atbilstoši tiek pielāgots pārējais dienas ritmam.

menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram