Ēdināšana

 

Creakids ir pirmsskola bez saldumiem. Tas nozīmē, ka ne tikai ikdienā, bet arī svētkos tradicionālos saldumus – kūkas, cepumus, konfektes u.c. aizvietojam ar veselīgām uzkodām. Esam pārliecinājušies, ka ar izdomu veidotiem veselīgiem našķiem ir daudzpusīgs piedāvājuma klāsts.

Šo pieeju vecāki rekomendē arī skolās, uz kurām dodas mūsu absolventi, un daļa no tām labprāt šo praksi ievieš un turpina jau kā tradīciju.

 

Turklāt mūsu bērni un vecāki ir iecienījuši vakariņas līdzņemšanai! Šī ir vēl viena lieliska Creakids tradīcija – vienu dienu nedēļā par draudzīgu cenu pasūtīt vakariņas, kas tiek gatavotas uz vietas dārziņā, atlikušo vakara daļu pavadot kvalitatīvā atpūtā. Tāpat šī ir iespēja vecākiem degustēt bērnudārza ēdienu, kā arī bērns šajā vakarā jūtas īpaši lepns, jo tieši viņš no dārziņa ir atnesis visiem vakariņas!


Ēdiens visās pirmskolās tiek gatavots uz vietas, bet ēšana ir organizēta atsevišķā telpā – ēdamzalē.  Nodrošinām speciālās ēdienkartes, piemēram, glutēna vai piena olbaltuma nepanesības gadījumos, kā arī respektējam izvēli par veģetārismu. Ko bērni šodien ēda? Ēdienkartes atspoguļojums pa dienām ir pieejams uz katras grupiņas informācijas tāfeles, kā arī to vienmēr var pārrunāt ar skolotāju vai skolotājas palīgu pirms bērna došanās mājās.