Pieteikt bērnu rindā

Ēdināšana

0rk90041

Ēdināšana

Novembra sākumā Latvijā viesojās pavāri no Norvēģijas un Zviedrijas.

Pēc vizītes Latvijā Norvēģijas pavārs Frode Selvaag teica:

“Viesošanās CreaKids bērnudārzos Latvijā bija intriģējoša, īpaši, kad runa bija par bērnu ēdināšanu. Latvija ir bagāta valsts ar ēšanas kultūru un pārtikas kvalitāti. Visās CreaKids filiālēs redzēju, ka ēdieni ir kvalitatīvi gatavoti, ko pilnībā atbalstu. CreaKids pavāri ir lieliski, viņu mēŗķis ir gatavot bērniem kvalitatīvu un uzturvielām bagātu ēdienu. Latvijā ir laba uzraudzības sistēma pārtikas kvalitātei un tās gatavošanai.

Mūsu uzņēmuma programmas – CreaKids maltīte ( Dibber meal)  ir tikai papildinājums visam ko redzēju. Jo ēdienreizes pirmsskolā nav runa tikai par pašu ēdienu, bet par vidi un atmosfēru ēšanas laikā. Pieaugušie ir lielisks piemērs bērniem, kad viņi kopā sēž pie viena galda, kopā runā par pārtikas izcelsmi un tās vērtību. Redzot kā bērni ar prieku dodas ēst un katru ēdienreizi izbauda – silda manu sirdi.’

edinasana

 

Creakids ir pirmsskola bez saldumiem. Tas nozīmē, ka ne tikai ikdienā, bet arī svētkos tradicionālos saldumus - kūkas, cepumus, konfektes u.c. aizvietojam ar veselīgām uzkodām. Esam pārliecinājušies, ka ar izdomu veidotiem veselīgiem našķiem ir daudzpusīgs piedāvājuma klāsts.

Šo pieeju vecāki rekomendē arī skolās, uz kurām dodas mūsu absolventi, un daļa no tām labprāt šo praksi ievieš un turpina jau kā tradīciju.

Turklāt mūsu bērni un vecāki ir iecienījuši vakariņas līdzņemšanai! Šī ir vēl viena lieliska Creakids tradīcija – vienu dienu nedēļā par draudzīgu cenu pasūtīt vakariņas, kas tiek gatavotas uz vietas dārziņā, atlikušo vakara daļu pavadot kvalitatīvā atpūtā. Tāpat šī ir iespēja vecākiem degustēt bērnudārza ēdienu, kā arī bērns šajā vakarā jūtas īpaši lepns, jo tieši viņš no dārziņa ir atnesis visiem vakariņas!

Ēdiens visās pirmskolās tiek gatavots uz vietas, bet ēšana ir organizēta atsevišķā telpā - ēdamzalē.  Nodrošinām speciālās ēdienkartes, piemēram, glutēna vai piena olbaltuma nepanesības gadījumos, kā arī respektējam izvēli par veģetārismu. Ko bērni šodien ēda? Ēdienkartes atspoguļojums pa dienām ir pieejams uz katras grupiņas informācijas tāfeles, kā arī to vienmēr var pārrunāt ar skolotāju vai skolotājas palīgu pirms bērna došanās mājās.

menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram